Aktualności

Muzeum zamknięte

Szanowni Państwo,
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym wzrostem zachorowań w Europie na COVID-19 przekazujemy następujące informacje:

Od dziś czyli 12 marca (czwartek) do 25 marca (środa) 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne dla Zwiedzających. Natomiast wszystkie wydarzenia zaplanowane od 12 do 29 marca (niedziela) nie odbędą się.

Wydarzenie „Pamiętaj z nami”, w tym VIII. Bieg Pamiętaj z nami 2020, planowane na 4-5 kwietnia 2020 r. nie odbędzie się. Równocześnie informujemy, że osoby które zapisały się na Bieg i wniosły opłatę startową otrzymają jej zwrot. Szczegóły w sprawie sposobu zwrotu wniesionej opłaty zostaną podane wkrótce, prosimy o wyrozumiałość.

O wszelkich zmianach w funkcjonowaniu naszej instytucji, będziemy na bieżąco zawiadamiać na stronie Muzeum: www.muzeumkrakowa.pl oraz w mediach społecznościowych.

To trudny czas dla wszystkich, więc wspierajmy się i pomagajmy sobie nawzajem, w szczególności osobom starszym i z małą odpornością.

Dear Sir or Madam,
Regarding the epidemiological threat connected with COVID-19 we would like to share the following information:

All branches of the Museum of Kraków are closed between between 12 to 25 March 2020. All events (lectures, guided tours, workshops, vernissages etc.) planned between 12 to 29 March 2020 are canceled.

„Remember with us”, including the 8th Run „Remember with us”, planned for 4th-5th of April 2020 is canceled. We kindly inform you, that all people who purchased the starter pack will receive a refund. Details will be provided soon. We ask you for forbearance.

We will keep you updated on any changes in the functioning of our institution. Please follow us on a website and social media. More on: www.muzeumkrakowa.pl

Share:

Rawelin zaprasza na zwiedzanie schronu OPPM – Szpital im. S. Żeromskiego

Previous article

Change font size

Choose one of three font sizes.

Change site contrast.

Change the background color and font color on the page.

Change the language

Change the language

Polski Polski English English